Strona 1 z 1

Kanapa tylna

PostNapisane: 16 marca 2017, 09:04
przez zoltaibiza
Szukałem takiego tematu, ale nie znalazłem. Może i to głupie pytanie, ale musze Was zapytać.
Chodzi o kanapę tylną. Chciałbym ją złożyć by było płasko. W Leonie 1M unosilo sie siedzisko tylne, stawiało na pion, klapowało sie oparcie i było płasko. Tu w 1P nie mogę unieść siedziska.. a jak skladam oparcie to opiera sie ono na siedzisku i nie ma płaskiej powierzchni. Czy mozna siedzisko jakoś wyjąć by było całkiem płasko ?

Re: Kanapa tylna

PostNapisane: 16 marca 2017, 10:24
przez facet03
Siedzisko bardzo prosto sie wyjmuje , sa takie haczyki , podnosisz przednia cześć siedziska , następnie popychasz do tylu(w stronę bagażnika)i lekko w dół żeby wyszło z haczyków.
Roboty na 30 sec

Re: Kanapa tylna

PostNapisane: 16 marca 2017, 10:53
przez zoltaibiza
Dzieki michu, spróbuję po robocie.

Re: Kanapa tylna

PostNapisane: 28 lipca 2017, 18:46
przez mecenasik
Serdeczna prośba do Forumowiczów: gdyby Ktoś z Was przy okazji złożył siedzisko kanapy i zrobił fotki jak to wygląda (chodzi o haczyki / mocowanie siedziska) i zechciał wrzucić do tematu albo podesłać na pw, to byłbym wdzięczny. Za cholerę nie mogę tego siedziska podnieść, a nie chcę użyć większej siły żeby czegoś nie rozpiździć :oops: