Wycieraczka tylna się zacina
Witam mam taki problem z tylna wycieraczka na spryskiwaczu chodzi elegancko a jak ją włączę normalnie to chodzi jak na filmiku... nic nie słychać zeby się gdzieś zaczepiała miał ktoś taki problem ?
https://youtu.be/ned1v9Jj53U
https://youtu.be/ned1v9Jj53U