Strona 1 z 1

Wężyk spryskiwacza tylenj wycieraczki

PostNapisane: 23 lipca 2017, 11:42
przez Manfredojr03
Witam,
zacząłem nowy wątek dlatego że nie znalazłem podobnych tego typu tematów.
Otóż mam taki problem z tylną wycieraczką a bardziej z wężykiem.
Problem polega na tym że przy uruchomieniu tylnej wycieraczki płyn do spryskiwaczy nie leci na szybę tylko wylatuje z tyłu ze zderzaka zaraz przy łączeniu się z nadkolem po prawej stronie. Wiem musiał bym się tam dostać tylko nie mam pojęcia jak zdemontować to wszystko i gdzie dokładnie przebiega wężyk. Jestem właścicielem Leona od miesiąca :) i nie bardzo wiem jak to wszystko zdemontowac, a nie chce czegoś uszkodzic :)
Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc :)

Re: Wężyk spryskiwacza tylenj wycieraczki

PostNapisane: 7 sierpnia 2017, 14:10
przez Pielach
Zdemontuj wykładzinę z prawej strony w bagażniku i tam przebiega wężyk.