Strona 1 z 1
Wystające koła

Napisane:
26 lipca 2017, 20:35
przez dawid152020
Mam problem , dziś zauważyłem ze lewa strona kół jest schowana a prawa strona kół wystaje , samochód niby bezwypadkowy lecz nie mam go odnowosci , miał ktoś taki przypadek ?
Re: Wystające koła

Napisane:
26 lipca 2017, 20:41
przez chlorek
Może miał strzała i blacha ma szpachlę albo zawias przestawiony.
Re: Wystające koła

Napisane:
28 lipca 2017, 15:50
przez dawid152020
no własnie lakier oryginalny jest na całym aucie
-- 28 lipca 2017, 16:50 --
mieszyłem to lewa strona jest schowana 0.5 cm a prawa wystaje o 0.5 cm
Re: Wystające koła

Napisane:
29 lipca 2017, 21:34
przez chlorek
A koła prosto stoją?. Sprawdź na zbieżności. Dystansu nie ma?.
Re: Wystające koła

Napisane:
29 lipca 2017, 22:39
przez Arczii
A felgi maja tak apropo te same ET ?
Re: Wystające koła

Napisane:
30 lipca 2017, 09:32
przez -Krzyś-
U mnie w Altei też prawa strona z przodu bardziej wystawała .
Auto nie bite , zrobiona zbieżność , ET felg to samo .
A na odmianę teraz w Leonie bardziej lewa strona wystaje .
Może tak to z fabryki wyjeżdża takie niesymetryczne .
Być może wiele osób tak ma , tylko tego nie zauważa .
Bo szczególnie jest to widoczne jak są felgi z małym ET , albo szerokie .
Re: Wystające koła

Napisane:
30 lipca 2017, 17:51
przez dawid152020
Tak felgi z tym samym Et i to sama szerokością, żadnych dystansów nie ma , własnie sie umówiłem z mechanikiem i mówił by narazie nie robic zbieżności tylko sprawdzić a potem dopiero ,
Ale cała strona wystaje czy tylko jedno koło?