Strona 1 z 1

Tryb USA leon 1p lift

PostNapisane: 23 sierpnia 2017, 12:44
przez kris-07
Witam. Pytałem w podobnym temacie ale nikt nie odpowiedział wiec zakładam nowy wątek.
Jak włączyć tryb USA świateł w leonie po lifcie

Re: Tryb USA leon 1p lift

PostNapisane: 24 sierpnia 2017, 07:06
przez facet03
Proszę :
https://youtu.be/o4da3fg3QAU
Wystarczyło wpisać w YT

Re: Tryb USA leon 1p lift

PostNapisane: 29 sierpnia 2017, 09:01
przez kris-07
To nie to.
Mój moduł kodowanie wygląda tak .

https://youtu.be/XPxoGlM5x10

Tylko nie wiem który bajt to tryb USA

Re: Tryb USA leon 1p lift

PostNapisane: 29 sierpnia 2017, 10:32
przez chlorek
nie każdy Leon ma tryb USA. Ja na np. nie mam. Jedynie jest Skandynawia.