Tryb USA leon 1p lift

Napisane:
23 sierpnia 2017, 12:44
przez kris-07
Witam. Pytałem w podobnym temacie ale nikt nie odpowiedział wiec zakładam nowy wątek.
Jak włączyć tryb USA świateł w leonie po lifcie
Re: Tryb USA leon 1p lift

Napisane:
29 sierpnia 2017, 09:01
przez kris-07
To nie to.
Mój moduł kodowanie wygląda tak .
https://youtu.be/XPxoGlM5x10Tylko nie wiem który bajt to tryb USA
Re: Tryb USA leon 1p lift

Napisane:
29 sierpnia 2017, 10:32
przez chlorek
nie każdy Leon ma tryb USA. Ja na np. nie mam. Jedynie jest Skandynawia.