Strona 1 z 1

Chłodnica klimatyzacji

PostNapisane: 8 września 2017, 19:55
przez Premo
Witam,
ostatnio rozebrałem trochę autko do wymiany intercoolera na wydajniejszy. Po zdjęciu zderzaka zauważyłem zjedzoną
i w kiepskim stanie chłodnicę klimatyzacji. Na dodatek była trochę wygięta (autko kupiłem po małej stłuczce o czym byłem świadom).
Już pomijając to, że przez grubszy intercooler nie mogłem spasować potem chłodnicy klimy, ani węży (Może ktoś wie czy jest jakiś patent na
to oprócz młotka? Chłodnica z innego modelu?). Ostatecznie odpuściłem i oddaję tam gdzie zakupiłem cooler, aby zamontowali.
Mój nr chłodnicy to - 1K0820411P. Chciałem zamówić nową w ASO, ale dostałem odpowiedź "wycofano w 2015 bez zamiennika".
Wymieniał ktoś może u siebie lub wie co z tym fantem zrobić. Może podchodzi z innego modelu albo idzie kupić nową bez znaczka VW/Audi.
Używki nie chcę. Z góry dzięki za odpowiedź.

Re: Chłodnica klimatyzacji

PostNapisane: 9 września 2017, 09:22
przez Grabarz

Re: Chłodnica klimatyzacji

PostNapisane: 9 września 2017, 10:32
przez Premo
Grabarz napisał(a):dużo zamienników dostępnych

https://www.autoczescionline24.pl/oenum ... 0411p.html


Ok dzięki, nie nie wiem jak to się stało, że nie zauważyłem. A teraz jeszcze pytanie, który wziąć bo rozpiętość cenowa jest duża.
Różnią się też rozmiarami po kilka cm, ale jednak. Oryginalnie mam zamontowany jakiejś firmy UPG z produkcją w Czechach.

Re: Chłodnica klimatyzacji

PostNapisane: 9 września 2017, 10:44
przez Sebool2006
U siebie chłodnice klimatyzacji mam Nissensa bo też wymieniałem jak montowałem ICka

Re: Chłodnica klimatyzacji

PostNapisane: 9 września 2017, 17:23
przez Premo
Sebool2006 napisał(a):U siebie chłodnice klimatyzacji mam Nissensa bo też wymieniałem jak montowałem ICka


Mówimy o tym?
http://allegro.pl/chlodnica-klimatyzacji-nissens-seat-leon-1p1-05-i6749795135.html

Wykonanie jest dobre?

Re: Chłodnica klimatyzacji

PostNapisane: 10 września 2017, 15:16
przez Sebool2006
Tak wykonanie jest bardzo dobre bym powiedział. Ta jest srebrna ja mam czarna ale tu nie ma znaczenia

Re: Chłodnica klimatyzacji

PostNapisane: 10 września 2017, 15:32
przez bzykofm
Mój kolega, który ma serwis klimatyzacji poleca Behr.

Re: Chłodnica klimatyzacji

PostNapisane: 19 września 2017, 06:53
przez Premo
Każdy producent ma podane inne wymiary. Czy ma to jakieś znaczenie? Np Hella ma dwa różne i różnią się też ceną, a oba niby pasują do mojego.
Niestety nie zmierzyłem swojej jak miałem dostęp.

https://www.autoczescionline24.pl/oenumber/1k0820411p.html