wymiana klapki ciepłego powietrza
Witam
Jak wygląda wymiana silniczka z klimatronika tego który wpuszcza ciepłe powietrze do obiegu,znajduje się nad nogami kierowcy,wyskakuje mi błąd w komputerze i strasznie cyka jakby trybiki przeskakiwały.
Ewentualnie może jakiś manual jak się do niego dostać
Jak wygląda wymiana silniczka z klimatronika tego który wpuszcza ciepłe powietrze do obiegu,znajduje się nad nogami kierowcy,wyskakuje mi błąd w komputerze i strasznie cyka jakby trybiki przeskakiwały.
Ewentualnie może jakiś manual jak się do niego dostać