Światło mijania na tylnej klapie
Witam,
Od kilku dni nie działa mi prawe światło mijania na klapie. Kiedyś już zdarzyła mi się taka sytuacja, ale po jakimś czasie zaczęło działać. Teraz znów zapaliła się kontrolka i światło nie działa. Mogę prosić o jakieś wskazówki?
Od kilku dni nie działa mi prawe światło mijania na klapie. Kiedyś już zdarzyła mi się taka sytuacja, ale po jakimś czasie zaczęło działać. Teraz znów zapaliła się kontrolka i światło nie działa. Mogę prosić o jakieś wskazówki?