Schemat bezpieczników
Witam.
Posiadam Leona silnik 1.6 8v z 2009 roku. Potrzebowalbym schemat bezpieczników tych co są z boku obok kierowcy. Ktoś takowy posiada. Potrzebuję pilnie
Posiadam Leona silnik 1.6 8v z 2009 roku. Potrzebowalbym schemat bezpieczników tych co są z boku obok kierowcy. Ktoś takowy posiada. Potrzebuję pilnie