Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Sklejenie dyszy z cylindrem spryski lamp

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja, ...

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Sklejenie dyszy z cylindrem spryski lamp

Postprzez mierzejino » 3 marca 2009, 15:40

Witam przecieka mi dysza od spryskiwaczy lamp na połączeniu z cylindrem. Czym to uszczelnić ? Jakieś kleje polecacie ? Myślę żeby stopić trochę plastiku i połączyć z miejscem koło którego jest dziura. Na to jakiś klej z tych super mocnych.
Zobacz Profil
mierzejino
Signo
Signo
 
Posty: 181
Dołączył(a): 18 grudnia 2008, 16:40
Lokalizacja: Inowrocław
Auto: Toledo 1 M

Reklama

Re: Sklejenie dyszy z cylindrem spryski lamp

Postprzez dudekv » 3 marca 2009, 20:15

Daj spokój z klejeniem, przecież to się wysuwa - tak to działa!!! Jest tam taki fioletowy (fabryczny kolor taki jest) oring. Wymień go i jeśli nic nie jest połamane nie ma prawa przeciekać.
Zobacz Profil
dudekv
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 244
Dołączył(a): 8 grudnia 2007, 16:45
Lokalizacja: Łódź
Auto: Q7 V8 TDI

Re: Sklejenie dyszy z cylindrem spryski lamp

Postprzez mierzejino » 3 marca 2009, 21:36

Gdyby to był oring to bym się nie pytał :P To już było klejone tylko niedokładnie, i tym samym nie da rady już tego rozebrać
Zobacz Profil
mierzejino
Signo
Signo
 
Posty: 181
Dołączył(a): 18 grudnia 2008, 16:40
Lokalizacja: Inowrocław
Auto: Toledo 1 M

Re: Sklejenie dyszy z cylindrem spryski lamp

Postprzez kicoro » 4 marca 2009, 09:13

no to "se" narobiles roboty, bo samo wpuszczenie kleju nic nie da, gdyż aby skleić to
1. dziura musi byc dobrze wysuszona w srodku - to jeszcze jakoś uda sie zrobic
2. musi byc dobrze wyczyszczone aby klej chwycil - obawiam sie ze bedzie ciezko

Teraz jedynie mozesz to próbować zaspawac plastikiem, ale to nie jest takie proste, gdyż jesli nie zrobisz tego bardzo dobrze to spaw pęknie w miejscu łączenia się z resztą.
G a l e r i a
Preferuję maila zamiast PW
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
kicoro
Stella +
Stella +
 
Posty: 86
Dołączył(a): 31 marca 2008, 09:37
Lokalizacja: Katowice
Auto: Audi A4 2.0T Quattro

Re: Sklejenie dyszy z cylindrem spryski lamp

Postprzez mierzejino » 4 marca 2009, 18:46

Takie spryski już kupiłem. Za dużego wyboru do 1M nie ma dlatego brałem to co było. Jakimś cudnym klejem skleiłem. Właśnie twardnieje do jutra może wyschnie do końca. Jak dmuchałem po lekkim wyschnięciu spryskiwacz był szczelny. Dlatego myślę że może coś z tego będzie.
Zobacz Profil
mierzejino
Signo
Signo
 
Posty: 181
Dołączył(a): 18 grudnia 2008, 16:40
Lokalizacja: Inowrocław
Auto: Toledo 1 M

Re: Sklejenie dyszy z cylindrem spryski lamp

Postprzez kicoro » 5 marca 2009, 09:09

od golfa 4 też pasują - tylko zaślepki trzeba mieć on 1M
G a l e r i a
Preferuję maila zamiast PW
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
kicoro
Stella +
Stella +
 
Posty: 86
Dołączył(a): 31 marca 2008, 09:37
Lokalizacja: Katowice
Auto: Audi A4 2.0T Quattro


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości