Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

[ALL] pikanie podczas hamowania ręcznym

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja, ...

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

[ALL] pikanie podczas hamowania ręcznym

Postprzez wiki » 13 marca 2009, 00:00

jak w temacie, gdy jadę i zacznę hamować ręcznym to zaczyna mi pikać jakiś sygnał ostrzegawczy, dlaczego tak jest :hmmm: w zadnym aucie się z tym nie spotkałem
Zobacz Profil
wiki
Stella
Stella
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 lutego 2009, 21:50
Lokalizacja: Konin
Auto: Leon I ASV ver.Sport

Reklama

Re: [ALL] pikanie podczas hamowania ręcznym

Postprzez wgi » 13 marca 2009, 00:02

bo ręczny jest hamulcem postojowym - nie jeździ się z zaciągniętym ręcznym ;)
pikacz jest dla tych co nie patrzą na zegary
Powered by cs
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
wgi
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 4701
Dołączył(a): 16 maja 2007, 20:30
Lokalizacja: wro/wawa
Auto: a3 sb
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Re: [ALL] pikanie podczas hamowania ręcznym

Postprzez mtz » 13 marca 2009, 01:25

wgi napisał(a):nie jeździ się z zaciągniętym ręcznym ;)...

jak nie jak tak :) czasami :P
byl Leon TDI+ thx to: DynoSoft koks inside!
byla A3 SB 2.0T BWA SprintBlauPerle
jest firmowka i Gulf VII 1.4 CXSA MY14
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
mtz
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 23 lipca 2007, 09:32
Lokalizacja: Sokolniki / Łódź
Auto: Golf VII
Silnik: benzyna 1.4

Re: [ALL] pikanie podczas hamowania ręcznym

Postprzez Kozak » 13 marca 2009, 02:10

na ręcznym można jeździć tylko nie można bokiem w drzewa uderzać jak zaczyna pikać

Szukasz ubezpieczenia ?? Oferta każdego TU

- Ubezpieczenia Komunikacyjne Majątkowe Firmowe
- Ubezpieczenia Ochrony Prawnej - D.A.S.
- Ubezpieczenia Na Życie NNW

Zapraszam na PW
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Kozak
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 7481
Dołączył(a): 9 września 2005, 09:58
Lokalizacja: Częstochowa / SKL
Region: śląskie
Auto: BMW
Silnik: inny

Re: [ALL] pikanie podczas hamowania ręcznym

Postprzez roosman » 13 marca 2009, 07:41

wiki, tak ma być. Wszystko masz tak jak powinno być.
MTZ - nie chwal się publicznie że jeździsz na ręcznym..
A tymczasem w garażu - 8,5l, 757KM, 16 cylindrów\
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
roosman
Cupra
Cupra
 
Posty: 3764
Dołączył(a): 14 października 2007, 10:07
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Mustang
Silnik: benzyna inny

Re: [ALL] pikanie podczas hamowania ręcznym

Postprzez wiki » 16 marca 2009, 20:03

spoko nie jeżdżę na ręcznym tylko cos mnie ostatnio natchneło jak dojeżdżałem do świateł i zaczołem hamować ręcznym no i wtedy zaczeło pikać :jezor:
Zobacz Profil
wiki
Stella
Stella
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 lutego 2009, 21:50
Lokalizacja: Konin
Auto: Leon I ASV ver.Sport

Re: [ALL] pikanie podczas hamowania ręcznym

Postprzez colin23 » 16 marca 2009, 23:37

Więc tak jest i tak ma być. Temat zamykam.
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
colin23
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 7701
Dołączył(a): 18 stycznia 2005, 14:14
Lokalizacja: woj. śląskie
Auto: Audi


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości