Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

mikromis napisał(a):coś cieknie wygląda na olej



Axee napisał(a):kalumet, a mi sie zawsze wydawalo, ze czynnik gazowy szybciej ucieka, niz czynnik plynny olej... hehehe.

Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości