przez roosman » 5 sierpnia 2009, 13:47
albo masz uszkodzony pancerz od linki hamulca ręcznego - proponuję odpiąć linkę najpierw przy hamulcu, przy rączce [(wyciągasz popielniczkę z tyłu tunelu środkowego i masz na widoku, kluczyk chyba 10 albo

- ósemka -

miało być ]poluzować i poruszać samą linką - zobaczyć czy sie nie blokuje. A co do przycisku to może zwyczajnie Ci się osłonka delikatnie zsunęła do przodu i dlatego masz wrażenie że masz przycisk do połowy wciśnięty.
A tymczasem w garażu - 8,5l, 757KM, 16 cylindrów\