Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior



Kozak napisał(a):lecz trzeba wziąć pod uwagę spalanie które podczas mrozów dojdzie do ok 1 l/h pracy urządzenia

siebyl1 napisał(a):może któryś z kolegów orientuje się jaki jest koszt założenia poszczególnych wersji

Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości