Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Asgaard napisał(a):na 99% przetarł się gdzieś kabelek od zewnętrznego czujnika temp, wzrósł opór więc pokazuje niższą temp.


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości