Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


marcin7x5 napisał(a):Czy jak załączy się klima to wzrastają ci obroty biegu jałowego?



krytdi napisał(a):Mam to samo.juz 3rok i narazie nic wiecej sie nie dzieje
marcin7x5 napisał(a):Tzn na ile? Powinny z ok 650 wzrosnąć do ok 950.



marcin7x5 napisał(a):Najwyraźniej pompa już delikatnie jest słabsza i pod większym obciążeniem daje znać o sobie.

marcin7x5 napisał(a):Co do wymiany płynu to może pomóc a nie musi. Jeżeli pompa już siada to i płyn nowy nic nie zmieni. Może nawet wzmóc dolegliwości bo będzie np gęstszy niż obecny.
marcin7x5 napisał(a):Co do drożności odmy to ma ona fundamentalne znaczenie na spalanie oleju. Im gorsze odprowadzenie gazów z dołu silnika tym większa mgła olejowa wypychana do góry.

marcin7x5 napisał(a):Co do wymiany płynu to może pomóc a nie musi. Jeżeli pompa już siada to i płyn nowy nic nie zmieni. Może nawet wzmóc dolegliwości bo będzie np gęstszy niż obecny.



marcin7x5 napisał(a):A może ma zielony zmieszany z rozpuszczoną rdzą z listwy.
marcin7x5 napisał(a):A może ma ją po regeneracji po której było zalane czerwonym płynem -zalecanym jako warunek gwarancji ze względu na rodzaj użytych uszczelniaczy...
koka napisał(a):70 tys w co wątpię

marcin7x5 napisał(a):Moja padła po 60 kkm.

Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości