Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
























kilek18 napisał(a):Właśnie, że tutaj coś nie łączy w płytce
[gypsymh] napisał(a):Przelozysz płytkę pilota


kilek18 napisał(a):Wiem, znalazłem ori płytkę koło mnie i pisałem z gościem, to za przełożenie/naprawę pilota, wyjecie tego "gówna" i kodowanie kluczyka zawołał +/- 200zl.





Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości