Strona 1 z 1
Falująca wskazowka temperatury cieczy

Napisane:
13 sierpnia 2008, 22:16
przez rob_dh
Witam, zaobserwowałem ostatnio dziwne zachowanie wskazowki temperatury cieczy, otoz na ciepłym silniku wzkazowka zaczeła wariowac i spadac od 90 do 50 stopni, potem znow wracała do połozenia wyjsciowego czy tez wskazywała wartosci posrednie np 70 stopni. Ruch płynny szybki ok 2-3 sek. na zakres 90-50. Silnik 1.8 T bam225ps. Jak ktos miał podobny problem to prosze o pomoc. dzieki
Re: Falująca wskazowka temperatury cieczy

Napisane:
13 sierpnia 2008, 22:39
przez Sammael
Ja z kolei proszę o zapoznanie się z regulaminem forum i używanie wyszukiwarki.
Re: Falująca wskazowka temperatury cieczy

Napisane:
14 sierpnia 2008, 05:45
przez bono
rob_dh, tutaj masz na ten temat
viewtopic.php?t=7341.
Prawdopodobnie padł ci czujnik cieczy chłodzocęj.
Pamiętaj o powitaniu na forum, szczegóły znajdziesz w klubowym regulaminie.
Re: Falująca wskazowka temperatury cieczy

Napisane:
14 sierpnia 2008, 08:43
przez rob_dh
Bono dzieki za linka, fakt nie wysiliłem sie zeby poszukac tego topicu, nie zmienia to faktu iz tyczy sie on silnika 1.9TDI. u mnie ten czujnik pewnie wyglada tak samo, tylko musze go zlokalizowac. pozdrawiam.
Re: Falująca wskazowka temperatury cieczy

Napisane:
14 sierpnia 2008, 08:56
przez bono
rob_dh napisał(a):Bono dzieki za linka, fakt nie wysiliłem sie zeby poszukac tego topicu, nie zmienia to faktu iz tyczy sie on silnika 1.9TDI. u mnie ten czujnik pewnie wyglada tak samo, tylko musze go zlokalizowac. pozdrawiam.
Nie ma róznicy jak się dokładnie przyjrzysz to nawet rysunki są z benzyny.
Temat zamykam