Dwumasowe koło zamachowe

Napisane:
14 września 2008, 15:58
przez RosenG
hej, odkad kupiłem Leona mam lekkie drgania na postoju, cos tyka w silniku, jak tylko dodam lekko gazu to przestaje, znika również jak wcisnę sprzęgło, lub kiedy jest rozgrzany. Przypadkowo wyczytalem w auto-moto, że klient miał w 1.9tdi ten sam objaw i odpisano mu , że jest to dwumasowe koło zamachowe, pisali również, że jak drgania są lekkie to nalezy wymienić te koło w okolicach 10-20tys km, ja juz tyle zrobiłem ale drgania sa nadal małe i w sumie jest ok. Obawiam się tylko czym grozi awaria takiego koła i jak kosztowna jest naprawa.
Dzięki z góry
Re: Dwumasowe koło zamachowe

Napisane:
16 września 2008, 10:46
przez tomzi
było już o kole mnóstwo razy
skorzystaj z wyszukiwarki sam zakladałem o tym wątek
U mnie jak padło koło to przy ruszaniu dyły takie drgania jakby miało silnik wyrwać z jego zawieszenia
Raczej wątpię aby u ciebie konieczna była wymiana koła ale jasnowidzem nie jestem
Może mądrzejsi się wypowiedzą
A małe drgania zawsze będą w końcu to nie benzyna tylko diesel
U mnie po wymianie na wolnych obrotach są małe drgania a koło mam naowe Sachsa po za tym wszytko śmiga jak ta lala
pozdrawiam
Re: Dwumasowe koło zamachowe

Napisane:
16 września 2008, 11:29
przez Marcin_TDI
RosenG, masz program jakiś czy seryjna 130tka
