Strona 1 z 1

[ALL] Bezpiecznik od złącza VAG

PostNapisane: 17 października 2008, 13:48
przez Najki
Witam,

Ktoś mi powiedział niedawno, że jeden z bezpieczeników w Leonie odpowiedzialny jest za gniazdo VAG'a. Jeśli go wyjąć - komputer nadal będzie działał, ale nie będzie dało się podłączyć do niego laptopa przez złącze na tunelu środkowym.

Czy to prawda? Który to bezpiecznik? No i czy to nie wiąże się z innymi komplikacjami potem?

Pozdrawiam,
Najki

Re: [ALL] Bezpiecznik od złącza VAG

PostNapisane: 17 października 2008, 14:15
przez colin23
To nieprawda. Nie ma takiego bezpiecznika w oryginale.