[ALL] Bezpiecznik od złącza VAG
Witam,
Ktoś mi powiedział niedawno, że jeden z bezpieczeników w Leonie odpowiedzialny jest za gniazdo VAG'a. Jeśli go wyjąć - komputer nadal będzie działał, ale nie będzie dało się podłączyć do niego laptopa przez złącze na tunelu środkowym.
Czy to prawda? Który to bezpiecznik? No i czy to nie wiąże się z innymi komplikacjami potem?
Pozdrawiam,
Najki
Ktoś mi powiedział niedawno, że jeden z bezpieczeników w Leonie odpowiedzialny jest za gniazdo VAG'a. Jeśli go wyjąć - komputer nadal będzie działał, ale nie będzie dało się podłączyć do niego laptopa przez złącze na tunelu środkowym.
Czy to prawda? Który to bezpiecznik? No i czy to nie wiąże się z innymi komplikacjami potem?
Pozdrawiam,
Najki