[ALL] Niezidentyfikowany element na tunelu śr. od strony pas
Dokładnie to:
Głowię się nad tym od jakiegoś czasu. Do czego służy ten element??
Nawiew to nie jest, może jakiś zaczep?? Nie mam pojęcia.
Głowię się nad tym od jakiegoś czasu. Do czego służy ten element??
Nawiew to nie jest, może jakiś zaczep?? Nie mam pojęcia.