Strona 1 z 1
[ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?

Napisane:
16 listopada 2008, 08:38
przez kungas
Jak w temacie dodam tylko że prawej.
będze wdzięczny za info.
pozdrawiam
Re: [ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?

Napisane:
16 listopada 2008, 09:36
przez KRZYSIEK TDI
Musisz zdjąć zderzak ,bo pod nim znajdują się dwie śrubki i bez zdjęcia zderzaka nie dojdziesz do nich.
Re: [ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?

Napisane:
16 listopada 2008, 17:42
przez kungas
a jak zdjąć zderzak?

Re: [ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?

Napisane:
16 listopada 2008, 17:56
przez paramedic71
masz TS czy normalny zderzak?
Re: [ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?

Napisane:
16 listopada 2008, 21:17
przez sleeper
W dziale Download masz manual jak zdjąć zderzak.
Re: [ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?

Napisane:
16 listopada 2008, 22:08
przez cebulka
Ktoś nie dawno mi pisał, że można dojść do tych śrub pod zderzakiem od dołu (po zdjęciu dolnych osłon silnika). Ale nie wiem czy to jest prawda

Re: [ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?

Napisane:
17 listopada 2008, 03:09
przez Kozak
cebulka napisał(a):pisał, że można dojść do tych śrub pod zderzakiem od dołu
pewnie Fakir - akrobata
Re: [ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?

Napisane:
17 listopada 2008, 08:04
przez kungas
zdarzak jest normalny
poszukam w download
jak bym miał z tym dalej problem to sie odezwe
dzieki za pomoc