Strona 1 z 1

[ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?

PostNapisane: 16 listopada 2008, 08:38
przez kungas
Jak w temacie dodam tylko że prawej.
będze wdzięczny za info.
pozdrawiam

Re: [ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?

PostNapisane: 16 listopada 2008, 09:36
przez KRZYSIEK TDI
Musisz zdjąć zderzak ,bo pod nim znajdują się dwie śrubki i bez zdjęcia zderzaka nie dojdziesz do nich.

Re: [ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?

PostNapisane: 16 listopada 2008, 17:42
przez kungas
a jak zdjąć zderzak? :)

Re: [ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?

PostNapisane: 16 listopada 2008, 17:56
przez paramedic71
masz TS czy normalny zderzak?

Re: [ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?

PostNapisane: 16 listopada 2008, 21:17
przez sleeper
W dziale Download masz manual jak zdjąć zderzak.

Re: [ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?

PostNapisane: 16 listopada 2008, 22:08
przez cebulka
Ktoś nie dawno mi pisał, że można dojść do tych śrub pod zderzakiem od dołu (po zdjęciu dolnych osłon silnika). Ale nie wiem czy to jest prawda :hmmm:

Re: [ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?

PostNapisane: 17 listopada 2008, 03:09
przez Kozak
cebulka napisał(a):pisał, że można dojść do tych śrub pod zderzakiem od dołu

pewnie Fakir - akrobata

Re: [ALL] Jak się zabrać za wymianę przedniej lampy?

PostNapisane: 17 listopada 2008, 08:04
przez kungas
zdarzak jest normalny

poszukam w download

jak bym miał z tym dalej problem to sie odezwe

dzieki za pomoc