Strona 1 z 1

Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 20 stycznia 2005, 22:47
przez pshemo
Kupilem uzywanego leona 20vt. Mozecie mi polecic jakis dobry warsztat / mechanika zeby sprawdzic dokladnie czy i co trzeba w tym samochodzie zrobic? Czy moze warto podjechac do ASO? Samochod jest z '01 i ma 70kkm na budziku.

Z góry dzieki za odpowiedz :-)

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 21 stycznia 2005, 02:52
przez Barth
Pogadaj z danielem_tdi napewno cos poradzi tobie !!! Ja tylko moge powiedziec zebys unikał pseudotuningowej firmy MX

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 21 stycznia 2005, 11:34
przez pshemo
dzieki barth, popytam go na pw, bo pewnie nie zajrzy na benzyne ;-)

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 21 stycznia 2005, 17:29
przez milka
chyba tylu warsztatów co ja to nikt we Wrocku nie zwiedził :| wysle Ci adresy na pw, ale rewelacji sie nie spodziewaj, pierdoły potrafią naprawic ale jak cos powazniejszego to :roll:

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 22 stycznia 2005, 09:17
przez leo
pshemo, ja ci powiem ze jak juz trafilem na cos bardzo powaznego (od strony elektroniki) to zbieralem sie i jechalem do Motorpolu (VW) - szybko, tanio, wiekszosc czesci maja od reki.
Natomiast ze wszystkimi duperelami mechanicznymi to jezdze do mojego zufanego serwisu AUTOZONE na ul. Warsztatowej 5. Moge ich spokojnie polecic, znamy sie od lat, wczesniej pracowali u mnie w firmie, potem otworzyli swoja.

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 22 stycznia 2005, 15:03
przez Dano
pshemo ja tak do końca ci nie pomogę bo nie mam jeszcze wszystkich urządzeń żeby ci wszystko tak dokładnie sprawdzić.Mamy zamówiną całą linie diagnostyczną MAHA ,ale to potrwa jeszcze z 2 miesiące bo przeprowadzamy tam remont pomieszczenia w którym to ma sie znajdować.
Jak chcesz to podjedż na Karkonoską do Seata.Na serwisie siedzi mój kol. Piotrek Małkowicz powołaj się na mnie że jesteś od Daniela z czarnego Leona i powiedz o co ci chodzi , co chcesz zrobić i on ci pomoże.

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 22 stycznia 2005, 20:35
przez pshemo
No tak, daniel tdi, teraz rozumiem, dlaczego barth mi akurat Ciebie polecił: :mrgreen:
daniel tdi napisał(a): (...) Mamy zamówiną całą linie diagnostyczną (...)

a dziwiłem się, bo z nicka nie wynika, że możesz odwiedzać warsztaty od benzyniaków a spodziewałem się raczej podejścia z 'drugiej strony', jak milka (pozdrawiam!)
milka napisał(a): (...) chyba tylu warsztatów co ja to nikt we Wrocku nie zwiedził (...)

A widzę, ze i leo też siedzi w branży
leo napisał(a):(...) wczesniej pracowali u mnie w firmie, potem otworzyli swoja

Widać, że dobrze trafiłem. Dzięki Wam bardzo - już wiem, gdzie mogę się zahaczyć :D Oby tylko okazało się, że dmucham na zimne i mój leoś jest zdrów. Pozdrawiam.

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 22 stycznia 2005, 22:22
przez Barth
pshemo, widzisz warsztaty juz masz teraz jeszcze do naszego klubu dolaczyc powinieneś :)

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 23 stycznia 2005, 21:26
przez pshemo
Pomyśle o tym, pomyśle... :wink:

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 26 stycznia 2005, 18:41
przez leo
pshemo, gratuluje wyboru! Bylem dzisiaj u chlopakow w warsztacie i widzalem Twojego Leonka :brawo:

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 26 stycznia 2005, 23:33
przez Obi
hmmm no dziś we Wrocku tez byłem Leonki widziałem ale bez naklejek klubowych to ciężko jest kogoś rozpoznać ... :roll:

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 27 stycznia 2005, 13:51
przez leo
No to teraz pshemo, powinienes juz chyba najzupelniej legalnie i oficjalnie przystapic do klubu, co? "Oddzial Wroclawski" powinien byc zasilony kolejnym fajnym Leonkiem...

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 31 stycznia 2005, 14:40
przez pshemo
leo napisał(a):pshemo, gratuluje wyboru! Bylem dzisiaj u chlopakow w warsztacie i widzalem Twojego Leonka

A skąd wiesz, że to mój był, leo :?: Ale jeśli faktycznie mojego widziałeś, to dzięki. :-D Mnie się to moje spełnienie marzeń też bardzo podoba...

leo napisał(a):powinienes juz chyba najzupelniej legalnie i oficjalnie przystapic do klubu

oj, po tej wizycie w warsztacie to troszkę się podłamałem, bo się dowiedziałem o autku więcej niż chciałem :-( no i się wydatki inne niż na benzynkę zaczęły... tak więc składka członkowska musi jeszcze zaczekać... ale prestiż i nowe ramki na tablice kuszą... ;-)

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 31 stycznia 2005, 15:03
przez leo
pshemo, przeciez nie jest az tak zle! Polecalbym wstapic do klubu jak najszybciej:)

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 2 lutego 2005, 13:18
przez Kawas
barth napisał(a):Pogadaj z danielem_tdi napewno cos poradzi tobie !!! Ja tylko moge powiedziec zebys unikał pseudotuningowej firmy MX

o a mógłbyś powiedzieć czym cię zawiodła?
ja wszystko robie w MX i jestem b.zadowolony 8)
pytam z czystej ciekawości.

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 2 lutego 2005, 14:20
przez Tonny S
Kawas napisał(a):
barth napisał(a):Pogadaj z danielem_tdi napewno cos poradzi tobie !!! Ja tylko moge powiedziec zebys unikał pseudotuningowej firmy MX

o a mógłbyś powiedzieć czym cię zawiodła?
ja wszystko robie w MX i jestem b.zadowolony 8)
pytam z czystej ciekawości.
To chyba jestes ostatni naiwny ale to twoj problem - my nie polecamy tego zakładu i tyle i niech tak pozostanie.


Pozdro

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 2 lutego 2005, 14:42
przez Kawas
no to wiele rzeczowego nie napisałeś.. panie bramkarzu!
nie jesteś w stanie powiedzieć czy jestem naiwny czy nie bo mnie nie znasz.
modyfikacje przeprowadzone w mx dały przyrosty mierzone na hamowni, więc dla mnie jest jak najbardziej ok.
poza tym pytałem Barth'a
a czy ty coś robiłeś w mx'ie?

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 2 lutego 2005, 15:04
przez Tonny S
Kawas napisał(a):no to wiele rzeczowego nie napisałeś.. panie bramkarzu!


A co tu pisać jak juz dawno wszystko zostało napisane !

BTW nie lubisz Bramkarzy ??

Kawas napisał(a):nie jesteś w stanie powiedzieć czy jestem naiwny czy nie bo mnie nie znasz.


Osobićnie nie znam ale kilka twoich postów wychwalających Michała już czytałem, wiec nie jestes dla mnie zadna wyrocznią tego czy coś MX robi dobrze czy nie.

BTW stara gwardia LeonClub b. dobrze wie co z niego za fachowiec.

Kawas napisał(a):modyfikacje przeprowadzone w mx dały przyrosty mierzone na hamowni, więc dla mnie jest jak najbardziej ok.


W to nie wątpie w końcu remap by VTG a reszta to znanych firmy typu plug&play to co miał by tu nie zadziałac ??

Kawas napisał(a):poza tym pytałem Barth'a


Ale Barth sie nie gniewa, ze odpowiadam za niego.

Kawas napisał(a):a czy ty coś robiłeś w mx'ie?


Tak dlatego uważam, że moge się wypowiadac w temacie fachowości firmy Michała bo z tym nie było zle ale robienie ludzi w balona to inna sprawa.

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 2 lutego 2005, 15:13
przez Kawas
z bramkarzy najbardziej lubie Majdana a jego żonkę jeszcze bardziej 8)
byłem poprostu ciekaw co źle zrobili w kwestii technicznej i tyle.
a wasze stare zatargi g. mnie obchodzą
p.s.cieszę się, że tyle wiesz o moim aucie
pozdro.

p.s.a odnośnie zestawów plug&play jak to określiłeś - to one nie zawsze muszą prawidłowo działać :D
nawet te dedykowane do konkretnego modelu silnika - pisze o kit'ach turbo -
z tego co pamiętam to nie we wszystkich leonach dały dobre efekty,
chociaż może to wina któregoś z "naszych" warsztatów...

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 2 lutego 2005, 20:18
przez Barth
Kawas, nie zostawilem tam zadnej kasy i nawet dobrze sie z tym czuje , zrazily mnie opinie inych , jednak sam nie dowierzalem i zrobilem maly test ceny boxa PSi

Ja jako klubowicz po super rabacie ( klubowym ) otrzymalem cene na boxa 1950 zl

A zupelnie obca osoba ktora zadzwonila i tez sie dokladnie o to samo zapytala miala go dostac o 150 zl taniej . Takze cos lub ktos niebyl fer

Co do Tonnego to chyba z calego tego grona w firmie MX zostawil najwiecej kasy i moze sporo powiedziec


Dobra wg mnie nie ma co ciagnac tej dyskusji

Pozdrawiam

Re: Szukam dobrego warsztatu we Wrocławiu

PostNapisane: 13 lutego 2005, 10:20
przez leo
Obi, jak bylas to trzeba bylo dzwonic, bym cie nakierowal do mnie to bysmy pogadali, sekretarka by jakas kawe zapodala:)