Kawas napisał(a):no to wiele rzeczowego nie napisałeś.. panie bramkarzu!
A co tu pisać jak juz dawno wszystko zostało napisane !
BTW nie lubisz Bramkarzy

Kawas napisał(a):nie jesteś w stanie powiedzieć czy jestem naiwny czy nie bo mnie nie znasz.
Osobićnie nie znam ale kilka twoich postów wychwalających Michała już czytałem, wiec nie jestes dla mnie zadna wyrocznią tego czy coś MX robi dobrze czy nie.
BTW stara gwardia LeonClub b. dobrze wie co z niego za fachowiec.
Kawas napisał(a):modyfikacje przeprowadzone w mx dały przyrosty mierzone na hamowni, więc dla mnie jest jak najbardziej ok.
W to nie wątpie w końcu remap by VTG a reszta to znanych firmy typu plug&play to co miał by tu nie zadziałac

Kawas napisał(a):poza tym pytałem Barth'a
Ale Barth sie nie gniewa, ze odpowiadam za niego.
Kawas napisał(a):a czy ty coś robiłeś w mx'ie?
Tak dlatego uważam, że moge się wypowiadac w temacie fachowości firmy Michała bo z tym nie było zle ale robienie ludzi w balona to inna sprawa.