Strona 1 z 1

Wachacz do wymiany?? - jaki

PostNapisane: 9 grudnia 2008, 21:14
przez M@riusz
Panowie, w czerwcy wymianiałem wszystkie gumy w wachaczach, były już naderwane.
Miesiąc temu słyszę jakieś stuki z prawej, pomyślałem ze to poducha silnika, ale jak wjechałem nakanał okazało się że tuleja ma luzy w gnieżdzie na wahaczu.

Pytanie, czy wymmienić wahacz cały, jeżeli tak to na jaki, widziałem wahacze po 90zł, ale można kupić np. TRW za 200zł, jestem przekonany że warto jak ze wszystkim.

Słyszałem ze tuleje mozna przyspawać do wachacz, jest tego jakiś sens??

Pozdrawiam

Re: Wachacz do wymiany?? - jaki

PostNapisane: 9 grudnia 2008, 21:21
przez kalumet
M@riusz napisał(a):Słyszałem ze tuleje mozna przyspawać do wachacz, jest tego jakiś sens??

przyspawać tuleje :olaboga:
wiesz wogóle do czego służą tuleje ??
jeżeli kupiłeś jakieś tanie tuleje to może kup tym razem coś lepszego
gdy dałeś dobrej jakości to już może coś być z wahaczem

Re: Wachacz do wymiany?? - jaki

PostNapisane: 9 grudnia 2008, 21:41
przez M@riusz
kalumet->

z tym spawaniem koleś mi podpowiedział, wydało mi się niedorzeczne, ale spytać warto

Re: Wachacz do wymiany?? - jaki

PostNapisane: 11 grudnia 2008, 02:34
przez Axee
M@riusz napisał(a):Słyszałem ze tuleje mozna przyspawać do wachacz, jest tego jakiś sens??
Trzeba byc mistrzem swiata, aby przyspawac aluminium do stali, i na dodatek nie wypalic gumy przyleglej do aluminium. Pozdro, hehehe :hahaha: moze kropelka skleic?
Kup tuleje poliuretanowe, czerwone z Bikopura to nie bedzie luzow i nic nie bedzie latac :D