Czy ktos z Was orientuje sie ile ta częsc bd mnie kosztowac? :/ Chodzi mi o ten plastik tak jakby "pół księzyc". Ostatnio ktos mi to zawinął...
http://s2.zapodaj.net/21127548.jpg.html
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior






miloszeeek napisał(a):Orientujecie sie czy bd mogl to kupic w takim kolorze jakim bd chcial, czyli czarnym?
Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości