Strona 1 z 1
[TDI VP] Piszczący Leon

Napisane:
14 lutego 2009, 12:24
przez pmk
Ostatnio coś niedobrego zaczęło dziać się z moim Leosiem - czasami coś zaczyna piszczeć. Dźwięk jest jednostajny i bardzo wysoki - coś w stylu piszczących kineskopów (kub jakiejś elektroniki) w starych telewizorach. Czasami popiszczy i przestanie, niestety jest to bardzo uciążliwe. Raczej nie zaczyna piszczeć zaraz po ruszeniu, trzeba trochę przejechać. A teraz najciekawsze. Nie pomaga zatrzymanie auta i wyłączenie zapłonu. Po zatrzymaniu jeszcze trochę czasu piszczy, w końcu przestaje. Co to może być za cholera? Nie potrafię powiązać tego dźwięku przyczynowo-skutkowo - po prostu zaczyna piszczeć i już. A czasem wcale nie piszczy.
Re: [TDI VP] Piszczący Leon

Napisane:
14 lutego 2009, 15:44
przez Axee
Podnies maske i posluchaj skad dobiega ten dzwiek. Przetwornice od xenonow lub HIDow masz moze zainstalowane?
Re: [TDI VP] Piszczący Leon

Napisane:
14 lutego 2009, 21:07
przez pmk
Żadnych przetwornic nie instalowałem - oświetlenie absolutnie fabryczne. Ale (jak przejdzie mi przeziębienie) to pogmeram pod maską. A może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?
Re: [TDI VP] Piszczący Leon

Napisane:
10 marca 2009, 15:41
przez kamosor
Kiedyś jak miałem Leona to miałem podobne objawy ,jednak po wyłączeniu zapłonu przestawało. Po jakimś czasie przestało ,do dziś nie mam pojęcia co to było i jaka była przyczyna.
Re: [TDI VP] Piszczący Leon

Napisane:
12 marca 2009, 12:36
przez kicoro
Moze to pomoże, u mnie dzwięki jakie dobiegają z auto po wyłączeniu zapłonu to
jakieś szmery z lusterek elektrycznych - ciezko uslyszeć
oraz delikatnie slychac elektryczna pompke płynu chłodzącego
ale nie wiem czy ty masz to u siebie.