Zamek centralny+elektryczne szyby
witam. nie działa mi pilot centralnego zamka! gdy zamykam kluczykiem to sytuacje są różne: PODCZAS ZAMYKANIA-czasem wszystko jest ok, a czasem zamkną się tylko drzwi kierowcy lecz nie uruchomi się alarm i nie miga dioda sygnalizująca zaryglowanie a gdy następnie przekręce kluczyk w pozycje otwierania to dźwięk jest taki jak by wszystkie drzwi zostały otwarte (choć zamknięte byly tylko jedne) NATOMIAST PODCZAS OTWIERANIA-czasem mimo iż nie przytrzymuje kluczyka w pozycji otwierania po chwili wszystkie szyby sie otwierają. A dodatkowo miałem taką sytuacje: po zgaszeniu silnika wyciągnąłem kluczyk, otworzyłem drzwi i gdy wysiadałem to w tym czasie wszystkie drzwi sie zamknęły, następnie otworzyły, po czym otworzyły się wszystkie okna. Co jest tego przyczyną, czy wystarczy jakiś reset lub ingerencja w komputerze czy może trzeba rozebrać drzwi i coś wymienić lub polutować bo być może że woda się dostaje i są jakieś zwarcia niepotrzebne 