przez Axee » 16 lutego 2009, 17:22
hristov, hmmm u mnie nie wyskakuje nic po wpisaniu VINu, recznie trzeba podac typ handlowy ... Podaj VIN auta, to powiem Ci wiecej o nim. Swoja droga ASV i ASZ to model silnika, a nie model leona, model leona moze byc signo, stella itd., modele sa okreslane poprzez typ handlowy np. 1M18C4.
Pozdrawiam Axee® LCT
Anna Wiktoria * 05-10-2017 + 17-04-2018