Strona 1 z 1
ASV a ASZ

Napisane:
16 lutego 2009, 17:04
przez hristov
mam takie pytanie na naklejce znamieniowej w bagazniku oraz ksiazce serwisowej model leona to asv ale jak wpisuje w ETKA numer podwozia to wyskakuje ASZ, skad ta roznica
prosze o wyjasnienie tematu z gory dziekuje
Re: ASV a ASZ

Napisane:
16 lutego 2009, 17:22
przez Axee
hristov, hmmm u mnie nie wyskakuje nic po wpisaniu VINu, recznie trzeba podac typ handlowy ... Podaj VIN auta, to powiem Ci wiecej o nim. Swoja droga ASV i ASZ to model silnika, a nie model leona, model leona moze byc signo, stella itd., modele sa okreslane poprzez typ handlowy np. 1M18C4.
Re: ASV a ASZ

Napisane:
16 lutego 2009, 17:24
przez hristov
VSSZZZ1MZR5R029981 to jest numer VIN jak sprawdzalem na jednej ze stron niemieckich jesli sie nie myle to wszystko sie zgadzalo znaczy sie odnosnie rocznika miejsca produkcji ale inny kod silnika niz w ETKA.
Re: ASV a ASZ

Napisane:
16 lutego 2009, 17:38
przez nixu
hristov, a może masz przebijane numery nadwozia?
Skąd pochodzi Twoje auto?
Re: ASV a ASZ

Napisane:
16 lutego 2009, 17:43
przez Axee
VIN: VSSZZZ1MZ5R029981
Model: LEON 02>
Data produkcji 30/09/2004
Silnik ASV
Nr silnika ASV601410
Skrzynia EGS
W etce wpisz typ handlowy bedacy na naklejce, a nie VIN. Nr silnika masz wybity na laczeniu silnia ze skrzynia biegow, oraz powinien byc na naklejce na obudowie rozrzadu, widocznej po sciagnieciu obudowy plastikowej na silniku.
Re: ASV a ASZ

Napisane:
16 lutego 2009, 17:44
przez hristov
auto jest z belgii rocznik 2004 listopad czyli wg wszystkich programow sprawdzajacych vin to ok 2005, jeszcze w przebicie bym uwierzyl gdyby nie fakt ze wszystkie czesci sa datowane na 04 w ym szyby rowniez a to juz duzo zachodu zeby bawic sie w wymiane czesci.
[ Dodano: Pon 16 Lut, 2009 ]
bardzo dziekuje Axee za precyzyjna odpowiedz.
Re: ASV a ASZ

Napisane:
18 lutego 2009, 09:53
przez topola
nixu, nie strasz ludzi
