Strona 1 z 1

lekko migający prawy kierunkowskaz przy hamowaniu

PostNapisane: 26 lutego 2009, 17:07
przez Misiek88
Witam!Od 2. dni mam problem przy hamowaniu ponieważ lekko miga prawy kierunkowskaz ;/ zdarzyło się tak prędzej ale samo się naprawiło ;] Co jest temu winne i gdzie szperać żeby było ok :) pozdrawiam

Re: lekko migający prawy kierunkowskaz przy hamowaniu

PostNapisane: 26 lutego 2009, 20:12
przez JanuszSz
Misiek88, W prawej tylnej lampie robi się choinka.Popraw istniejącą masę,lub poprowadź nową.

Re: lekko migający prawy kierunkowskaz przy hamowaniu

PostNapisane: 26 lutego 2009, 20:50
przez Misiek88
dzięki :) ale winna była lampa poluzowała sie i już jest wszystko ok :jupi: