lekko migający prawy kierunkowskaz przy hamowaniu
Witam!Od 2. dni mam problem przy hamowaniu ponieważ lekko miga prawy kierunkowskaz
zdarzyło się tak prędzej ale samo się naprawiło
Co jest temu winne i gdzie szperać żeby było ok
pozdrawiam
Seat Leon to nasza pasja :)
https://leonclub.pl/forum/