Wężyk od spryskiwacza - Pomocy!
Witam wszystkich serdecznie. Pare dni temu usiłowałem przepchać dyszę od spryskiwacza sprężonym powietrzem i narobiłem bałaganu. Spadł mi wężyk od spryskiwacza przedniego lecz bez wiekszych problemów udało mi sie go załozyć, lecz nie działa mi równiez spryskiwanie z tyłu
i tu gorzej. Rozebrałem klapę, ale wężyk jest na swoim miejscu. Czy ma ktos moze jakiś pomysł lub wskazówkę gdzie szukać dalej mozliwości rozłączenia wężyka? w których miejscach sa one łaczone?