Strona 1 z 1

Wężyk od spryskiwacza - Pomocy!

PostNapisane: 28 lutego 2009, 15:44
przez 16czarny16
Witam wszystkich serdecznie. Pare dni temu usiłowałem przepchać dyszę od spryskiwacza sprężonym powietrzem i narobiłem bałaganu. Spadł mi wężyk od spryskiwacza przedniego lecz bez wiekszych problemów udało mi sie go załozyć, lecz nie działa mi równiez spryskiwanie z tyłu :( i tu gorzej. Rozebrałem klapę, ale wężyk jest na swoim miejscu. Czy ma ktos moze jakiś pomysł lub wskazówkę gdzie szukać dalej mozliwości rozłączenia wężyka? w których miejscach sa one łaczone?

Re: Wężyk od spryskiwacza - Pomocy!

PostNapisane: 28 lutego 2009, 19:04
przez leonjaro
Prawdopodobnie niepotrzebnie rozebrałeś tylną klapę.

Pozdrawiam,

Kod: Zaznacz cały
http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php?p=208282&sid=31640b3d8efbe4738349f65cc26f7177

Re: Wężyk od spryskiwacza - Pomocy!

PostNapisane: 1 marca 2009, 00:09
przez 16czarny16
Dzieki kolego, sprawdzę i mam nadzieje ze to będzie to :) pozdrawiam

[ Dodano: Nie 01 Mar, 2009 ]
leonjaro napisał(a):Prawdopodobnie niepotrzebnie rozebrałeś tylną klapę.

Pozdrawiam,

Kod: Zaznacz cały
http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php?p=208282&sid=31640b3d8efbe4738349f65cc26f7177


Dzieki kolego, pomogłeś, spryskiwacze naprawione, pozdrawiam