przez kicoro » 4 marca 2009, 09:13
no to "se" narobiles roboty, bo samo wpuszczenie kleju nic nie da, gdyż aby skleić to
1. dziura musi byc dobrze wysuszona w srodku - to jeszcze jakoś uda sie zrobic
2. musi byc dobrze wyczyszczone aby klej chwycil - obawiam sie ze bedzie ciezko
Teraz jedynie mozesz to próbować zaspawac plastikiem, ale to nie jest takie proste, gdyż jesli nie zrobisz tego bardzo dobrze to spaw pęknie w miejscu łączenia się z resztą.