Dane techniczne, osiągi, eksploatacja, ...
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez mierzejino » 3 marca 2009, 15:40
Witam przecieka mi dysza od spryskiwaczy lamp na połączeniu z cylindrem. Czym to uszczelnić ? Jakieś kleje polecacie ? Myślę żeby stopić trochę plastiku i połączyć z miejscem koło którego jest dziura. Na to jakiś klej z tych super mocnych.
-
Zobacz Profil
mierzejino
- Signo

-
- Posty: 181
- Dołączył(a): 18 grudnia 2008, 16:40
- Lokalizacja: Inowrocław
- Auto: Toledo 1 M
przez dudekv » 3 marca 2009, 20:15
Daj spokój z klejeniem, przecież to się wysuwa - tak to działa!!! Jest tam taki fioletowy (fabryczny kolor taki jest) oring. Wymień go i jeśli nic nie jest połamane nie ma prawa przeciekać.
-
Zobacz Profil
dudekv
- Sympatyk LeonClub
-
- Posty: 244
- Dołączył(a): 8 grudnia 2007, 16:45
- Lokalizacja: Łódź
- Auto: Q7 V8 TDI
przez mierzejino » 3 marca 2009, 21:36
Gdyby to był oring to bym się nie pytał

To już było klejone tylko niedokładnie, i tym samym nie da rady już tego rozebrać
-
Zobacz Profil
mierzejino
- Signo

-
- Posty: 181
- Dołączył(a): 18 grudnia 2008, 16:40
- Lokalizacja: Inowrocław
- Auto: Toledo 1 M
przez kicoro » 4 marca 2009, 09:13
no to "se" narobiles roboty, bo samo wpuszczenie kleju nic nie da, gdyż aby skleić to
1. dziura musi byc dobrze wysuszona w srodku - to jeszcze jakoś uda sie zrobic
2. musi byc dobrze wyczyszczone aby klej chwycil - obawiam sie ze bedzie ciezko
Teraz jedynie mozesz to próbować zaspawac plastikiem, ale to nie jest takie proste, gdyż jesli nie zrobisz tego bardzo dobrze to spaw pęknie w miejscu łączenia się z resztą.
-
Zobacz Profil

kicoro
- Stella +

-
- Posty: 86
- Dołączył(a): 31 marca 2008, 09:37
- Lokalizacja: Katowice
- Auto: Audi A4 2.0T Quattro
przez mierzejino » 4 marca 2009, 18:46
Takie spryski już kupiłem. Za dużego wyboru do 1M nie ma dlatego brałem to co było. Jakimś cudnym klejem skleiłem. Właśnie twardnieje do jutra może wyschnie do końca. Jak dmuchałem po lekkim wyschnięciu spryskiwacz był szczelny. Dlatego myślę że może coś z tego będzie.
-
Zobacz Profil
mierzejino
- Signo

-
- Posty: 181
- Dołączył(a): 18 grudnia 2008, 16:40
- Lokalizacja: Inowrocław
- Auto: Toledo 1 M
przez kicoro » 5 marca 2009, 09:09
od golfa 4 też pasują - tylko zaślepki trzeba mieć on 1M
-
Zobacz Profil

kicoro
- Stella +

-
- Posty: 86
- Dołączył(a): 31 marca 2008, 09:37
- Lokalizacja: Katowice
- Auto: Audi A4 2.0T Quattro
Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości