Strona 1 z 1
Sklejenie dyszy z cylindrem spryski lamp

Napisane:
3 marca 2009, 15:40
przez mierzejino
Witam przecieka mi dysza od spryskiwaczy lamp na połączeniu z cylindrem. Czym to uszczelnić ? Jakieś kleje polecacie ? Myślę żeby stopić trochę plastiku i połączyć z miejscem koło którego jest dziura. Na to jakiś klej z tych super mocnych.
Re: Sklejenie dyszy z cylindrem spryski lamp

Napisane:
3 marca 2009, 20:15
przez dudekv
Daj spokój z klejeniem, przecież to się wysuwa - tak to działa!!! Jest tam taki fioletowy (fabryczny kolor taki jest) oring. Wymień go i jeśli nic nie jest połamane nie ma prawa przeciekać.
Re: Sklejenie dyszy z cylindrem spryski lamp

Napisane:
3 marca 2009, 21:36
przez mierzejino
Gdyby to był oring to bym się nie pytał

To już było klejone tylko niedokładnie, i tym samym nie da rady już tego rozebrać
Re: Sklejenie dyszy z cylindrem spryski lamp

Napisane:
4 marca 2009, 09:13
przez kicoro
no to "se" narobiles roboty, bo samo wpuszczenie kleju nic nie da, gdyż aby skleić to
1. dziura musi byc dobrze wysuszona w srodku - to jeszcze jakoś uda sie zrobic
2. musi byc dobrze wyczyszczone aby klej chwycil - obawiam sie ze bedzie ciezko
Teraz jedynie mozesz to próbować zaspawac plastikiem, ale to nie jest takie proste, gdyż jesli nie zrobisz tego bardzo dobrze to spaw pęknie w miejscu łączenia się z resztą.
Re: Sklejenie dyszy z cylindrem spryski lamp

Napisane:
4 marca 2009, 18:46
przez mierzejino
Takie spryski już kupiłem. Za dużego wyboru do 1M nie ma dlatego brałem to co było. Jakimś cudnym klejem skleiłem. Właśnie twardnieje do jutra może wyschnie do końca. Jak dmuchałem po lekkim wyschnięciu spryskiwacz był szczelny. Dlatego myślę że może coś z tego będzie.
Re: Sklejenie dyszy z cylindrem spryski lamp

Napisane:
5 marca 2009, 09:09
przez kicoro
od golfa 4 też pasują - tylko zaślepki trzeba mieć on 1M