Strona 1 z 1

Zestaw glosnomowiacy

PostNapisane: 7 marca 2009, 18:18
przez karolw
Gdzie najlepiej i najlatwej moge podpisac zsilanie do zestawu glosnomowiacego ? Chodzi mi o podlaczenie plusa wprost z akumulatora oraz plus po kluczyku ?
Chodzi mi o miejsce takie zebym nie musial zbyt wiele deski rozbierac ..

Re: Zestaw glosnomowiacy

PostNapisane: 9 marca 2009, 07:32
przez PiotrekS
z lewej strony masz skrzynke z bezpiecznikami, na srodku konsoli kostke od podlaczenia radia, w obu przypadkach jest staly plus, po stacyjce i masa