Witam mam zamiar wymienić głośniki, i zanim rozbiorę wszystko chciał bym sie dowiedzieć jakie z tyłu w drzwiach są głośniki a dokładnie rozmiar 13 czy 16??
Re: Rozmiar głośników
Napisane: 9 marca 2009, 16:31
przez Arci9
16 na kołnierzu z plastiku wraz z kondesatorem obcinającym pasmo
jak będziesz coś zmieniał, to sobie zamów kołnierzez mdfu np. na powe.pl