Strona 1 z 1

[ALL] pikanie podczas hamowania ręcznym

PostNapisane: 13 marca 2009, 00:00
przez wiki
jak w temacie, gdy jadę i zacznę hamować ręcznym to zaczyna mi pikać jakiś sygnał ostrzegawczy, dlaczego tak jest :hmmm: w zadnym aucie się z tym nie spotkałem

Re: [ALL] pikanie podczas hamowania ręcznym

PostNapisane: 13 marca 2009, 00:02
przez wgi
bo ręczny jest hamulcem postojowym - nie jeździ się z zaciągniętym ręcznym ;)
pikacz jest dla tych co nie patrzą na zegary

Re: [ALL] pikanie podczas hamowania ręcznym

PostNapisane: 13 marca 2009, 01:25
przez mtz
wgi napisał(a):nie jeździ się z zaciągniętym ręcznym ;)...

jak nie jak tak :) czasami :P

Re: [ALL] pikanie podczas hamowania ręcznym

PostNapisane: 13 marca 2009, 02:10
przez Kozak
na ręcznym można jeździć tylko nie można bokiem w drzewa uderzać jak zaczyna pikać

Re: [ALL] pikanie podczas hamowania ręcznym

PostNapisane: 13 marca 2009, 07:41
przez roosman
wiki, tak ma być. Wszystko masz tak jak powinno być.
MTZ - nie chwal się publicznie że jeździsz na ręcznym..

Re: [ALL] pikanie podczas hamowania ręcznym

PostNapisane: 16 marca 2009, 20:03
przez wiki
spoko nie jeżdżę na ręcznym tylko cos mnie ostatnio natchneło jak dojeżdżałem do świateł i zaczołem hamować ręcznym no i wtedy zaczeło pikać :jezor:

Re: [ALL] pikanie podczas hamowania ręcznym

PostNapisane: 16 marca 2009, 23:37
przez colin23
Więc tak jest i tak ma być. Temat zamykam.