[ALL] pikanie podczas hamowania ręcznym
jak w temacie, gdy jadę i zacznę hamować ręcznym to zaczyna mi pikać jakiś sygnał ostrzegawczy, dlaczego tak jest
w zadnym aucie się z tym nie spotkałem
Seat Leon to nasza pasja :)
https://leonclub.pl/forum/
wgi napisał(a):nie jeździ się z zaciągniętym ręcznym...