[ALL] Składanie oparcia tylnej kanapy
Tak się złożyło, że złamał mi się uchwyt umożliwiający składanie tylnego oparcia fotela (prawa strona). Dokładnie to jakoś złamał mi się ten uchwyt za który podciąga się u góry oparcia żeby odryglować zaczep. O ile sam uchwyt do kupienia w ASO jest za grosze (niecałe 8zł) to już wymiana u nich kosztuje trochę więcej (w Maranie mi powiedzieli 50zł).
Czy miał ktoś z was może już taki przypadek? Da się to jakoś samemu zrobić? Podobno trzeba rozebrać fotel... dużo przy tym roboty i czy jakieś specjalne narzędzia będę do tego potrzebował? Jak to jest więcej niż 20-30 min to zostawię to już serwisowi do zrobienia przy okazji.
Kolejna sprawa to taka, że jak na złość o ile tylnej kanapy praktycznie nigdy nie składam, to w najbliższych dniach będę się przeprowadzał i jak na złość teraz właśnie przydałoby się móc tą kanapę złożyć
, czy zatem jest jakiś sposób na zwolnienie zaczepu i złożenie oparcia bez wymiany tego uchwytu (pytam na wypadek gdybym nie był w stanie tego samemu naprawić)?
Czy miał ktoś z was może już taki przypadek? Da się to jakoś samemu zrobić? Podobno trzeba rozebrać fotel... dużo przy tym roboty i czy jakieś specjalne narzędzia będę do tego potrzebował? Jak to jest więcej niż 20-30 min to zostawię to już serwisowi do zrobienia przy okazji.
Kolejna sprawa to taka, że jak na złość o ile tylnej kanapy praktycznie nigdy nie składam, to w najbliższych dniach będę się przeprowadzał i jak na złość teraz właśnie przydałoby się móc tą kanapę złożyć