Strona 1 z 1

Kropki na wyświetlaczu klimatronika

PostNapisane: 19 marca 2009, 00:42
przez qrisbi
Witam wszystkich
tak jak w temacie nagle w leosiu pojawiły mi sie 2 kropki na wyświetlaczu od klimatronika ktore powoli sie rozrastają.
Nie wiem z jakiej przyczyny powstały być może jakiś napręzen temperatury itp.
Pytanko mam odnosnie kogoś kto zajmuje się naprawą bądz też może pomoc czy sam wyświetlacz jest elementem wymiennym i skąd można go zdobyć.
Nie potrzebuje wymieniać całego modułua podejrzewam takie informacje ogolnie przydały by się na forum
Z góry dzięki za pomoc
PzDr:)

Re: Kropki na wyświetlaczu klimatronika

PostNapisane: 19 marca 2009, 23:46
przez ryto
Co prawda nie zajmuję się wyświetlaczami, ale miałem podobny problem...
Moze na razie wstrzymaj się z wymianą - u mnie takie plamy pojawiły sie przy bardzo niskich temperaturach. Parę dni później już ich nie było.... Więc moze to tylko wina temp i problem sam zniknie...

Pozdrawiam.

Re: Kropki na wyświetlaczu klimatronika

PostNapisane: 20 marca 2009, 07:18
przez dudekv
Nie sądzę żebyś zdobył sam wyświetlacz.
Climatronic się wylewa i nic mu już nie pomoże!
"Używki" nie są drogie wiec wybór prosty!

Re: Kropki na wyświetlaczu klimatronika

PostNapisane: 20 marca 2009, 23:38
przez qrisbi
Było by dobrze gdyby wią okazała się temperatura
W sumie to tak myślałem ze takiej części nie będzie można zdobyć no własnie te moduły widiziałem po 100 juz i chyba tak będe musiał zrobić, ale temacik nadal pozostawie otwarty może jednak jest jakieśinne wyjście
PzDr

[ Dodano: Nie 05 Kwi, 2009 ]
Hello
A jednak kolega miał racje dziwne to bardzo ale te plamy zniknęły i chyba to narawde była wina temperatury znikały powolutku przez 2 tyg aż wkoncu dzisiaj juz ich nie było cuuda panie hehe:)
PzDr zamykam temacik