Kropki na wyświetlaczu klimatronika
Witam wszystkich
tak jak w temacie nagle w leosiu pojawiły mi sie 2 kropki na wyświetlaczu od klimatronika ktore powoli sie rozrastają.
Nie wiem z jakiej przyczyny powstały być może jakiś napręzen temperatury itp.
Pytanko mam odnosnie kogoś kto zajmuje się naprawą bądz też może pomoc czy sam wyświetlacz jest elementem wymiennym i skąd można go zdobyć.
Nie potrzebuje wymieniać całego modułua podejrzewam takie informacje ogolnie przydały by się na forum
Z góry dzięki za pomoc
PzDr:)
tak jak w temacie nagle w leosiu pojawiły mi sie 2 kropki na wyświetlaczu od klimatronika ktore powoli sie rozrastają.
Nie wiem z jakiej przyczyny powstały być może jakiś napręzen temperatury itp.
Pytanko mam odnosnie kogoś kto zajmuje się naprawą bądz też może pomoc czy sam wyświetlacz jest elementem wymiennym i skąd można go zdobyć.
Nie potrzebuje wymieniać całego modułua podejrzewam takie informacje ogolnie przydały by się na forum
Z góry dzięki za pomoc
PzDr:)