łożysko przednie

Napisane:
23 marca 2009, 12:23
przez kobak83
zna ktoś dobry sposob na wybicie lożyska z piasty przedniej??
Re: łożysko przednie

Napisane:
23 marca 2009, 14:07
przez Silver
W jakim świecie Ty zyjesz ? - łożyska sie wyprasowuje i w taki sam sposób montuje w piaste aby ich nie uszkodzić !
Wybijac to możesz obudowy łożysk stożkowych w bębnach w pospolitym 126P ! (czyli 1-miejscowy ; 2-osobowy;6-litrów;P-ali )
Prasa , prasa i jeszcze raz prasa !