Strona 1 z 1

Lampy przód

PostNapisane: 23 marca 2009, 20:07
przez karol_zary
witam wszystkich. Mam do was wszystkich małe pytanko. Mianowicie kupiłem lekko rozbitego Leona i teraz jestem w trakcie remontu . I tu mam mały problem. Mianowicie rama nie była ruszona - giry są nietknięte , belka była lekko skrzywiona więc kupiłem używaną ale prostą. I teraz gdy jest pas założony i lampy błotniki , lampy , maska i błotniki , dodam jeszcze raz wszystko używane nie bite , nie prostowane i oryginalne , tak samo jak i lampy-VALEO. I teraz do problemu . Lampy wychodząc od błotnika mają małą szczelinkę a idąc coraz dalej w stronę nerek mają większą szczelinkę i później ją utrzymują . Dodam ,że zderzak nie był jeszcze założony , ale pytanie o czy szczelinka ma być lekko zmienna czy też cały czas taka sama.Napewno da sie poregulować , ale chce wiedzieć jak jest oryginalnie Najlepiej jak miałby ktoś fotkę , ale z bardzo bliska. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam

Re: Lampy przód

PostNapisane: 24 marca 2009, 00:35
przez Kozak
karol_zary, nie łatwiej na pierwszym lepszym parkingu obejrzeć to na zywo ??

Re: Lampy przód

PostNapisane: 24 marca 2009, 06:33
przez kalumet
Kozak napisał(a):karol_zary, nie łatwiej na pierwszym lepszym parkingu obejrzeć to na zywo

z tym ogladaniem to ciężko
sam tak chciałem ale co leon to inne szczeliny były
nawet w niebitym leonie widziałem dość duże szczeliny

Re: Lampy przód

PostNapisane: 24 marca 2009, 16:04
przez karol_zary
kalumet napisał(a):
Kozak napisał(a):karol_zary, nie łatwiej na pierwszym lepszym parkingu obejrzeć to na zywo

z tym ogladaniem to ciężko
sam tak chciałem ale co leon to inne szczeliny były
nawet w niebitym leonie widziałem dość duże szczeliny



dokładnie . problem z tym że nugdy nie wiadomo co stoi na parkingu . Czy dane auto było nie bite i mają być szczeliny takie jak np u mine czy też dane auto przejechało jakieś 50 tyś km na dachu ;)

w tym rzecz. A na allegro też patrzyłem ale nie ma zdjęcia z aż tak bliska aby móc to zobaczyć. No więc nadal czekam na waszą pomoc. Ale powiedzcie mi też , czy to normalne ,że szczeliny przy drzwiach nie idą ciągle równolegle od góry ku dołowi tylko , czy one się zwężają ku dołowi ????

Re: Lampy przód

PostNapisane: 24 marca 2009, 19:01
przez morenowe
karol_zary napisał(a):czy to normalne ,że szczeliny przy drzwiach nie idą ciągle równolegle od góry ku dołowi tylko , czy one się zwężają ku dołowi ?? ??


dziwne wydaje mi sie ze one sa rowne tak patrzac u mnie.. ale nie przygladalem sie dokladnie.. pozniej oblukam jak to wyglada...