Strona 1 z 1

Climatronic + VAG + cisnienie w ukladzie.

PostNapisane: 27 kwietnia 2009, 16:56
przez karolw
Czy za pomoca VAGa mozna sprawdzic cisnienia w ukladzie klimatyzacji, jesli tak to na jakich kanalach oraz jakie sa prawidlowe wartosci dla 100% sprawnej klimatyzacji ?
Z gory dzieki za odp.

Re: Climatronic + VAG + cisnienie w ukladzie.

PostNapisane: 28 kwietnia 2009, 10:00
przez Marcin_TDI
tylko i wyłącznie maszyna do nabijania sprawdzi Ci to dobrze.