P.S.
Chcialbym zeby to wygladalo jak najbardziej ori... na ile oczywiscie jest to mozliwe
pozdro
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

czarny-000 napisał(a):Chcialbym zeby to wygladalo jak najbardziej ori... na ile oczywiscie jest to mozliwe


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości