Obudowa zegarow 3x52 na slupek
Siem, nigdzie nie znalazlem nic na ten temat wiec pisze nowy temat. Montowal ktos z was >>>>to<<<<
? A moze ktos moze mi cos polecic?!
P.S.
Chcialbym zeby to wygladalo jak najbardziej ori... na ile oczywiscie jest to mozliwe
pozdro
P.S.
Chcialbym zeby to wygladalo jak najbardziej ori... na ile oczywiscie jest to mozliwe
pozdro