Mam leona z 2000 roku i nie mam mozliwosci wylaczenia poduszki pasazera kluczykiem. Poniewaz powiekszyla mi sie rodzina, musze poduszke odlaczyc. Pytanie jak to zrobic za pomoca VAGa?
Z gory dzieki za odp.
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości