Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior





Marecki81 napisał(a):a jezeli sie spali kontrolka to nic nie brzeczy ani nie mruga??

Marecki81 napisał(a):jasny gwint jutro jade kompa podlaczyc to sie okaze czy sie przepalila

nixu napisał(a):Marecki81, W 1M nie ma takiego czujnika, ale komputerem można aktywować tak żeby przez pierwszych kilka sekund po odpaleniu kontrolka pasów świeciła.

siara napisał(a):nixu napisał(a):Marecki81, W 1M nie ma takiego czujnika, ale komputerem można aktywować tak żeby przez pierwszych kilka sekund po odpaleniu kontrolka pasów świeciła.
A możesz podać jak to aktywować??
Pozdro

Marecki81 napisał(a):czyli musze rozkrecac licznik ale jak trzeba to trzeba bo mi zyc nie da




motyka8 napisał(a):Kolego poco Ci jest to potrzebne. To jest chyba ostatnia rzecz jaka bym sobie zalozyl. Zrob sobie jak jest w punto grande: nie zapniesz to nie odpalisz

Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość