Plastikowa osłona klapy bagażnika
Witam wszystkich. Padł mi spryskiwacz tylnej szyby, prawdopodobnie ukręciła się ta mosiężna rurka. Teraz mam pytanie, czy ktoś wie jak sprawnie (bez połamania palców i zatrzasków) zdjąć tą wewnętrzną osłone tylnej klapy? Proszę o pomoc bo już mnie coś trafia
Pozdrawiam
jck1
Pozdrawiam
jck1