Strona 1 z 1
czujnik zużycia klocków

Napisane:
29 grudnia 2017, 19:45
przez black-dimon
Czy jest możliwość dołożenia czujnika żużycia?
Klocek mam z czujnikiem, zegar z Fisem ( po odpaleniu wywala zużyte klocki )
Czy jest gdzieś wyprowadzenie do podłączenia czy trzeba ciągnąć całą nową wiązkę? Gdzie podłączyć przewody?
Re: czujnik zużycia klocków

Napisane:
29 grudnia 2017, 22:58
przez DzieX
Nowa wiązka. Przewody idą do pompy ABS.
Polecam wykodować klocki z licznika bo ten czujnik pokazuje zużycie gdy masz jeszcze sporo klocka.
Re: czujnik zużycia klocków

Napisane:
30 grudnia 2017, 07:49
przez black-dimon
Zaryzykuje, wyciąć zawsze można.
Pod które piny trzeba się wpiąć?
Re: czujnik zużycia klocków

Napisane:
31 grudnia 2017, 03:54
przez DzieX
To zależy jaki masz układ hamulcowy. Denko pompy do góry czy w bok.
Re: czujnik zużycia klocków

Napisane:
27 października 2019, 16:41
przez Dulson