"Gruchotanie" z przodu :-/
cześć wszystkim,
od jakiegoś czasu słyszę puste "gruchotanie" z przodu Leonka, nie jest to stukanie ale raczej jakiś klekot, jak luz na kołach. Dzieje sie to przy małych prędkościach, najczęsciej na "kocich łbach" lub dziurach, gdzieś przy 10-20 km/h.
Jako kierowca słyszę je bardziej z lewej strony, z prawej jest ale cichsze.
Sprawdziłem śruby na felgach, więc to nie to.
Raczej nie jest to wina zimówek bo jezdze na nich od listopada a grzechotanie jest od niedawna.
Wole sie podpytać zanim podjade do ASO ...
czy możecie mi napisać co to może być + jaki orientacyjny koszt naprawy?
pzdr
od jakiegoś czasu słyszę puste "gruchotanie" z przodu Leonka, nie jest to stukanie ale raczej jakiś klekot, jak luz na kołach. Dzieje sie to przy małych prędkościach, najczęsciej na "kocich łbach" lub dziurach, gdzieś przy 10-20 km/h.
Jako kierowca słyszę je bardziej z lewej strony, z prawej jest ale cichsze.
Sprawdziłem śruby na felgach, więc to nie to.
Raczej nie jest to wina zimówek bo jezdze na nich od listopada a grzechotanie jest od niedawna.
Wole sie podpytać zanim podjade do ASO ...
czy możecie mi napisać co to może być + jaki orientacyjny koszt naprawy?
pzdr