Strona 1 z 1

Oświetlenie wnętrza, a wymiana na ledy.

PostNapisane: 7 listopada 2019, 19:17
przez grundi
Witam. Po wymianie żarówki C5W na odpowiednik ledowy, po otwarciu drzwi, żarówka "żarzy się", nie świeci stałym światłem jak np. w schowku. Co może być problemem. Dodam, iż w drzwiach kierowcy mimo sprawnej żarówki szklanej, nie ma wogóle reakcji, lampki podsufitki się nie zapalają (udaje się uzyskać podświetlenie wnętrza tylko na odpalonym silniku), dioda przy zamku się świeci po zamknięciu drzwi z pilota...Czy to mikrostyk? Z tym, że co ona ma do pozostałych lampek drzwiowych...Jako laik, proszę o sugestie. Pozdrawiam.

Re: Oświetlenie wnętrza, a wymiana na ledy.

PostNapisane: 24 listopada 2019, 16:38
przez mdrajwer
Sprawdź napięcie najpierw.

Re: Oświetlenie wnętrza, a wymiana na ledy.

PostNapisane: 24 listopada 2019, 19:38
przez grundi
W drzwiach kierowcy ubity jest mikrostyk. Pozostałe lampki w drzwiach świecą, aż miło, kupiłem inne ledy :)