Strona 1 z 1

Bolec od zamka od drzwi kierowcy

PostNapisane: 25 lutego 2020, 00:07
przez patent
Zmieniłem właśnie zamek od drzwi kierowcy, wszystko działa, ale nurtuje mnie pytanie czy ten bolec na drucie powinien wchodzić do końca podobnie jak w drzwiach pozostałych czy tylko częściowo? W mojej sytuacji chowa się mniej niż reszta. To normalne jeśli chodzi o drzwi kierowcy czy coś źle złożyłem?

Re: Bolec od zamka od drzwi kierowcy

PostNapisane: 25 lutego 2020, 05:02
przez Sebool2006
Bolec powinien się chować do końca i być na równo z boczkiem. Nie powinno nic odstawać.

Re: Bolec od zamka od drzwi kierowcy

PostNapisane: 25 lutego 2020, 11:14
przez patent
Ehhh... no nic, dzięki. Czeka mnie znowu demontaż drzwi... Macie jakiś pomysł co mogło pójść nie tak? Jak patrze na stary zamek to ten mechanizm, w który włożony jest drut ma dosyć mały zakres ruchu, hmm.

Re: Bolec od zamka od drzwi kierowcy

PostNapisane: 25 lutego 2020, 11:15
przez myszazwc
Może być że zamiennik ma trochę inaczej uchwyt do druta,podegnij go jak ci pasuje.

Re: Bolec od zamka od drzwi kierowcy

PostNapisane: 25 lutego 2020, 18:16
przez marcin7x5
U mnie od nowości w drzwiach kierowcy bolec delikatnie jest wyższy.

Re: Bolec od zamka od drzwi kierowcy

PostNapisane: 28 lutego 2020, 21:33
przez wesol
To się reguluje przynajmniej w innych vagach.

Re: Bolec od zamka od drzwi kierowcy

PostNapisane: 28 lutego 2020, 22:45
przez patent
Wesol, wiesz może na czym polega ta regulacja?

Re: Bolec od zamka od drzwi kierowcy

PostNapisane: 29 lutego 2020, 09:50
przez wesol
Pamiętam że w golfie to się nakręcało ten cypelek na tego pręta.